Hyundai Finance: Cesta k vašemu novému vozu Hyundai?

Hyundai Finance

Hyundai Finance: Možnosti financování

Společnost Hyundai Finance, finanční větev automobilky Hyundai, nabízí širokou škálu možností financování, které vám pomohou řídit váš vysněný vůz Hyundai. Ať už si vyberete klasický úvěr, flexibilní leasing nebo výhodný program odkupu, Hyundai Finance má řešení šité na míru vašim potřebám a finančním možnostem.

S úvěrem od Hyundai Finance získáte vůz do osobního vlastnictví ihned po zaplacení akontace. Výši splátek si můžete přizpůsobit volbou délky splácení a výše akontace. Pro ty, kteří preferují flexibilitu, je tu leasing. S operativním leasingem platíte pouze za užívání vozu, nikoliv za jeho pořízení. V měsíčních splátkách je zahrnuto pojištění, servisní prohlídky a další služby. Po skončení leasingové smlouvy jednoduše vůz vrátíte a můžete si pořídit nový. Hyundai Finance myslí i na ty, kteří chtějí svůj stávající vůz vyměnit za nový. Program odkupu vám umožní prodat váš stávající vůz Hyundai a peníze použít jako akontaci na nový model.

Nezáleží na tom, zda jste fyzická osoba nebo firma, Hyundai Finance má pro vás to pravé řešení. Odborní prodejci vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnějšího financování a zodpoví všechny vaše dotazy. S Hyundai Finance je cesta k vašemu novému vozu Hyundai jednodušší než kdy dříve.

Typy úvěrů a leasingu

Hyundai Finance nabízí širokou škálu finančních produktů, které vám pomohou získat váš vysněný vůz Hyundai. Mezi nejčastější typy úvěrů patří úvěr na auto a leasing.

Srovnání Hyundai Finance s konkurencí

Funkce Hyundai Finance Konkurence 1 (např. Škoda Financial Services) Konkurence 2 (např. Essox)
Úroková sazba (od) 4,99 % 5,49 % 6,99 %
Doba splácení (max.) 84 měsíců 96 měsíců 72 měsíců
Akontace (min.) 0 % 10 % 5 %
Možnost předčasného splacení Ano, bez poplatku Ano, s poplatkem 1 % z předčasně splacené částky Ano, s poplatkem 2 % z předčasně splacené částky

Úvěr na auto je klasický spotřebitelský úvěr, kdy se stáváte vlastníkem vozu ihned po jeho pořízení. Výhodou je možnost individuálního nastavení splátek a délky splácení. Hyundai Finance nabízí výhodné úrokové sazby a flexibilní podmínky splácení.

hyundai finance

Leasing je forma financování, kdy vůz nevlastníte, ale platíte za jeho užívání. Na konci leasingové smlouvy máte možnost vůz odkoupit za předem stanovenou cenu. Leasing je vhodný pro firmy i jednotlivce, kteří chtějí mít nový vůz a zároveň si nezatěžovat kapitál. Hyundai Finance nabízí operativní leasing a finanční leasing s atraktivními podmínkami.

Kromě úvěru na auto a leasingu nabízí Hyundai Finance i další produkty, jako je pojištění a prodloužená záruka. Vše si můžete sjednat online nebo u autorizovaného prodejce vozů Hyundai.

Výhody financování od Hyundai

Společnost Hyundai Finance Services, finanční partner značky Hyundai, vám nabízí řadu výhod, díky kterým bude cesta k vašemu novému vozu Hyundai snazší a příjemnější. Získáte přístup k flexibilním produktům financování, které jsou šité na míru vašim potřebám a rozpočtu. Ať už se jedná o úvěr s nízkými měsíčními splátkami, operativní leasing s výhodnými podmínkami nebo výhodné pojištění, Hyundai Finance Services má pro vás řešení.

S Hyundai Finance máte jistotu transparentnosti a férového jednání. Všechny poplatky a podmínky jsou jasně dané a srozumitelné, abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením. Odborníci z Hyundai Finance vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnějšího financování a zodpoví všechny vaše dotazy. Díky dlouholetým zkušenostem a úzké spolupráci se značkou Hyundai vám Hyundai Finance Services zaručí bezproblémový a rychlý proces financování. Získejte svůj vysněný vůz Hyundai s výhodným financováním od Hyundai Finance Services a užijte si radost z jízdy bez starostí.

Úrokové sazby a splátky

S financováním od Hyundai Finance máte na výběr z několika variant úrokových sazeb a splátek, abyste si mohli vybrat tu nejvýhodnější možnost pro váš rozpočet. Fixní úroková sazba vám zaručí neměnnou výši splátek po celou dobu splácení, což vám poskytne jistotu a kontrolu nad vašimi financemi. S variabilní úrokovou sazbou se výše splátek může měnit v závislosti na vývoji úrokových sazeb na trhu. Tato varianta může být výhodná, pokud očekáváte pokles úrokových sazeb. Hyundai Finance nabízí také možnost odkladu splátek, pokud se dostanete do finančních potíží. Délka odkladu a podmínky se liší v závislosti na individuální situaci. Pro výpočet přesné výše splátek a úrokové sazby pro váš nový vůz Hyundai využijte online kalkulačku na stránkách Hyundai Finance. Zde si můžete jednoduše a rychle porovnat různé varianty financování a vybrat tu nejvhodnější pro vás.

hyundai finance

Pojištění a další služby

S financováním od Hyundai Finance nemusíte myslet jen na samotné auto. Nabízíme vám i širokou škálu pojištění a dalších služeb, abyste si jízdu užili bez starostí. Zvolte si havarijní pojištění pro případ nehody, povinné ručení s nadstandardními službami nebo pojištění osobních věcí ve vozidle. Myslete i na svou budoucnost a zajistěte si GAP pojištění, které kryje rozdíl mezi cenou vozu a pojistnou částkou v případě totální škody. Pro váš klid na cestách nabízíme také prodlouženou záruku na váš vůz Hyundai. S námi máte jistotu, že se o vás a vaše auto postaráme i po jeho koupi.

Online kalkulačka a žádost

S naší online kalkulačkou si snadno a rychle spočítáte výši měsíční splátky pro váš nový vůz Hyundai. Stačí zadat několik základních údajů, jako je cena vozu, výše akontace, délka financování a typ úvěru. Kalkulačka vám během chvilky zobrazí přehledný výpočet s různými možnostmi financování, abyste si mohli vybrat tu nejvýhodnější variantu pro vás. Po zvolení preferované nabídky můžete rovnou online podat nezávaznou žádost o financování. Stačí vyplnit krátký formulář s vašimi osobními údaji a o zbytek se postaráme my. Náš tým specialistů na financování Hyundai vás bude kontaktovat a pomůže vám s vyřízením všech formalit. Získat nový Hyundai s Hyundai Finance je tak snadné a rychlé.

Kontakt a pobočky Hyundai Finance

Pro veškeré vaše dotazy, žádosti nebo požadavky týkající se financování vozů Hyundai se neváhejte obrátit na specializovaný tým Hyundai Finance. Naši zkušení poradci vám rádi poskytnou komplexní informace o produktech a službách, pomohou s výběrem nejvhodnějšího financování a zodpoví veškeré vaše dotazy. Kontaktovat nás můžete telefonicky na zákaznické lince, emailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách. Pro osobní konzultaci můžete navštívit některou z našich poboček Hyundai Finance, které jsou vám k dispozici po celé České republice. Adresy a otevírací hodiny jednotlivých poboček naleznete na našich webových stránkách v sekci "Kontakty".

Často kladené otázky

Má Hyundai Finance nějaké speciální nabídky pro nové vozy?

Ano, Hyundai Finance často nabízí speciální financování pro nové vozy Hyundai, jako jsou nízké úrokové sazby, prodloužené záruky nebo bonusy za hotovost. Tyto nabídky se liší v závislosti na modelu a aktuálních promo akcích. Doporučujeme vám kontaktovat autorizovaného prodejce Hyundai nebo navštívit webové stránky Hyundai Finance pro aktuální informace o nabídkách.

hyundai finance

Mohu si u Hyundai Finance pořídit pojištění pro svůj vůz?

Ano, Hyundai Finance nabízí různé druhy pojištění pro váš vůz, jako je havarijní pojištění, povinné ručení, pojištění skel a další. Můžete si vybrat balíček, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu.

Jaká je minimální a maximální délka financování u Hyundai Finance?

Délka financování se liší v závislosti na typu finančního produktu a vašich individuálních podmínkách. Obecně platí, že Hyundai Finance nabízí financování v délce od 12 do 96 měsíců.

Je možné předčasně splatit financování u Hyundai Finance?

Ano, u Hyundai Finance je možné předčasné splacení financování. V závislosti na typu smlouvy a výši předčasné splátky mohou být účtovány poplatky. Doporučujeme vám kontaktovat Hyundai Finance pro bližší informace o podmínkách předčasného splacení.

Tipy pro financování auta

Toužíte po novém voze Hyundai, ale nechcete vysolit celou částku najednou? Žádný strach, Hyundai Finance nabízí hned několik možností, jak si splnit sen o novém autě bez zbytečného finančního zatížení. Jednou z možností je financování formou úvěru. S ním si můžete zvolit výši akontace a délku splácení dle vašich možností. Navíc si můžete vybrat mezi fixní a pohyblivou úrokovou sazbou. Pokud preferujete spíše předvídatelnost, fixní úroková sazba vám zaručí stejnou výši splátek po celou dobu splácení. Pro ty, kteří se nebojí riskovat a chtějí využít potenciálně nižší úrokové sazby, je tu pohyblivá úroková sazba. Hyundai Finance myslí i na ty, kteří touží po novém autě častěji. Právě pro ně je tu operativní leasing. S ním platíte pouze za užívání vozu po sjednanou dobu, bez starostí s jeho dalším prodejem. V ceně operativního leasingu navíc mohou být zahrnuty i další služby, jako je pojištění, servis nebo pneumatiky. Ať už zvolíte jakoukoli možnost financování, s Hyundai Finance máte jistotu férových podmínek a profesionálního přístupu.

Srovnání s konkurencí

Hyundai Finance je finanční větev společnosti Hyundai Motor Company, která se specializuje na financování vozidel Hyundai. Na českém trhu existuje celá řada dalších společností, které nabízejí financování vozidel, ať už se jedná o banky, leasingové společnosti nebo nezávislé finanční instituce.

Mezi hlavní konkurenty Hyundai Finance patří například ŠkoFIN (pro vozy Škoda), Volkswagen Financial Services (pro vozy Volkswagen), Toyota Financial Services (pro vozy Toyota) nebo Cetelem. Každá z těchto společností má své vlastní specifické nabídky, úrokové sazby, podmínky a výhody.

hyundai finance

Při porovnávání Hyundai Finance s konkurencí je důležité zvážit několik faktorů. Patří mezi ně úroková sazba, výše akontace, délka splácení, možnost předčasného splacení, pojištění a další poplatky. Důležité je také zvážit dostupnost a kvalitu zákaznického servisu.

Před podpisem jakékoli smlouvy o financování je vždy vhodné porovnat nabídky od více společností a pečlivě si prostudovat všechny podmínky. Doporučuje se také kontaktovat nezávislého finančního poradce, který vám pomůže s výběrem nejvýhodnějšího řešení.

Recenze a zkušenosti klientů

Zkušenosti klientů s Hyundai Finance se různí, což je u finančních produktů běžné. Na internetu najdete jak pozitivní, tak negativní recenze.

Někteří klienti si chválí rychlost a jednoduchost vyřízení financování. Oceňují také transparentní podmínky a férové ​​jednání ze strany společnosti.

Jiní klienti naopak kritizují vyšší úrokové sazby v porovnání s konkurencí. Objevují se i stížnosti na složitější komunikaci s call centrem nebo na delší dobu vyřizování požadavků.

Před podpisem smlouvy je proto vždy důležité pečlivě prostudovat všechny podmínky a porovnat nabídky od více společností. Doporučujeme také pročíst si recenze od ostatních klientů, abyste získali lepší představu o fungování Hyundai Finance v praxi.

Pamatujte, že zkušenosti s financováním auta jsou individuální a to, co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému.

Publikováno: 06. 07. 2024

Kategorie: finance

Autor:

Tagy: hyundai finance