Svatby: Snubní prsteny

Snubní prsteny symbolizují spojení novomanželů a jsou jim trvalou připomínkou vzájemné lásky. Prvním darem v manželství jsou snubní prstýnky. Prstýnky by se Vám měly nejen líbit, ale měly by být i praktické, a proto jejich výběru věnujte dostatek času. Mějte na paměti, že prstýnky Vás budou provázet a zdobit celý život. Popřemýšlejte který z drahých kovů je Vám nejbližší: platina, bílé, žluté, červené zlato, případně jejich kombinace? Máte-li vlastní představu, jak by měly snubní prstýnky vypadat, nechte si je zhotovit na zakázku. Při zkoušení velikosti zajděte do nebo svatebního salonu raději dvakrát.

Jako motiv či téma vnitřní rytiny doporučujeme některý z následujících námětů nebo též jejich kombinaci:

  • datum svatby
  • datum zasnoubení/seznámení
  • iniciály snoubenky/snoubence
  • iniciály obou
  • křestní jméno snoubenky/snoubence
  • věnování
  • vyznání

Rozsah rytiny prosím předem konzultujte ve svatebním salonu nebo s výrobcem snubních prstenů

Nabízíme vám snubní prsteny těchto českých, vyzkoušených výrobců:

Soliter (www.soliter.cz)
Soliter,a.s. vyrábí a dodává snubní prsteny. Současná kolekce obsahuje na 250 základních modelů, od hladkých přes ručně ryté, posaluxované až po velice módní vícebarevné. Celkový počet snubních prstenů v kolekci se vzhledem k možným barevným variacím a speciálním variantám v bílém zlatě blíží až ke 400 modelům. Samozřejmostí jsou modely se zirkony i s brilianty a vnitřní rytina.

Hejral (www.hejral.cz)

Firmu HEJRAL Kov a šperk založil v roce 1988 Vladimír Hejral jako ryze českou šperkařskou společnost. Ve svých začátcích se zabývala autorskou a zakázkovou výrobou šperků. V průběhu dalších let rozšířila činnost na sériovou výrobu zlatých a stříbrných šperků. V polovině devadesátých let patřila objemem své výroby do první desítky firem v České republice.
Od roku 1992 si firma začala budovat pozici na trhu především jako výrobce snubních prstenů, které distribuovala jak pod svojí značkou, tak pod značkou jiných obchodních firem. V současnosti firma vyrábí cca 500 vzorů snubních a zásnubních prstenů, které průběžně obměňuje.

Retofy (www.retofy.cz)
Firma RETOFY ROŽNOV spol. s r.o. působí již 15 let na českém velkoobchodním zlatnickém trhu. Její činnost je zaměřena na prodej zlatých šperků tuzemské i zahraniční výroby, zejména však snubních prstenů (v nabídce jsou i zásnubní prsteny).
Tyto ručně vyráběné snubní prsteny RETOFY, které Vám nabízíme, jsou výsledkem dlouholeté činnosti v oblasti marketingu trhu, cíleného na požadavky zákazníků a vyjímečných dovedností zkušených zlatníků využívajících při jejich výrobě nejmodernějších technologií.
Snaha reagovat na přání Vás zákazníků, se odráží jak při navrhování nových modelů, tak i na jemných korekturách u vzorů již zavedených. 

Novinky
15.6.2017 - Videomapping na zámku Kačina

 V sobotu 17.6. 2017 od 19:00 do 24:00 Unikátní noční videoprojekce na zámeckou fasádu (videomapping) V sobotu 17.6. 2017 od 19:00 do 24:00...

28.8.2016 - KEFÍR JE TADY! UÁÁÁ...již 3.září!!!

Kdyby Willy Wonka neměl továrnu na čokoládu, vymyslel by Kefír. Festival na jediný den v roce. V zámecké zahradě středočeské Kačiny. S pře...

28.8.2016 - Divadelní festival Kutná Hora 8.-10.9.2016

 Festival přináší původní projekty a to nejlepší z české a slovenské avantgardy. Oživuje prostory kutnohorské synagogy, bývalého pivovaru v ...

VŠECHNY NOVINKY
Rychlý kontakt
Zámek Kačina
Svatý Mikuláš
284 01 Kutná Hora

tel. zámek: 327 571 170
tel.kavárna: 724 878 977
E-mail: kacina@kacina.cz